19.2.19

No nie wierzę, wzięłam się za tego bloga! - klika fajnych ogłoszeń

Niektórzy już zauważyli - zbyt bajkowo ma nowy adres.

zbytbajkowo.pl

Chciałam to zrobić już dawno temu, ale to są, uwaga, koszta, więc trochę mi to zajęło. No ale czego się nie robi dla prestiżu.

Nie bójcie się, bo stary adres przekierowuje, ale mam nadzieję, że wy i wasza przeglądarka przyzwyczaicie się do nowego, bo mam takie przeczucie, że Blogger nie będzie istniał do końca mojej internetowej kariery i trzeba się będzie przesiąść.

Tak czy siak - jest to niesamowita, ekscytująca sprawa i z tej okazji zb dostało też nowe logo (które wtedy ustawiałam tymczasowo, czaicie), nową favikonę, odświeżone zakładki, trochę zmieniony układ gadżetów i już wkrótce poprawnie otaguję i wywalę ten irytujący dodatkowy enter z każdego tekstu, ale to muszę znowu poczuć siłę do takich karkołomnych zadań. A aktualnie jestem chora i w ogóle nie mam siły na nic.

No dobra, ale co z tego?

A no to, że jak jest tu już pro, to będę wrzucać rzeczy częściej - a w tym roku chciałabym spiąć pierwszą serię Gangu w ładny e-book z ładną okładką, tylko muszę na to znaleźć budżet. I napisać jeszcze kilka(naście?) opowiadań. Jeszcze liczę, ile tego potrzebuję.

Mam też dwie pięciolinie rozpisane i czekające, aż je zrobię, a na lato prawdopodobnie planuję Jily w końcu, bo ileż można. Zamiast pisać robię tym rzeczom tablice na pintereście, więc polecam.

No ale zobaczymy.

Dlatego dziękuję wszystkim, którzy ode mnie nie uciekli w czasie tej monstrualnej przerwy i wszystkim, którzy komentują, bo bez was nic by mi się nie chciało. A chce mi się.

To tyle. Nie robię tu nigdy takich postów, ale uznałam, że to ważna okazja i mogę :).

A następny post to będzie B.U.N.T., bo najwyższa pora to kontynuować.

2 komentarze :

  1. Bardzo się cieszę, że wzięłaś się za tego bloga! Powodzenia! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Obsuwa z komentarzami mi się zrobiła, soreczka. Ale jestem! I KOCHAM TEGO BLOGA CAŁYM SWOIM MILLENIALSOWYM SERDUSZKIEM. Jeszcze ładniej tu teraz :). Czekam wiernie na nowe wpisy.

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka